Apie mus

Kas mes esame?

UADBB „Lagedra“ yra 2001 m. Lietuvoje registruota, lietuviško kapitalo, profesionali ir patikima draudimo brokerių bendrovė. Specializuojamės ne gyvybės draudimo srityje ir tarpininkaujame parduodant ne gyvybės draudimo kompanijų produktus. Dirbame daugiau kaip 20 metų, todėl turėdami ilgametę darbo patirtį galime pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės draudimo paslaugas ir rizikos valdymo sprendimus.

Lagedra darbuotojų branduolį sudaro lojalūs ir kompetentingi darbuotojai iš kurių net 8 yra kvalifikuoti draudimo brokeriai. Mūsų kompanijos darbuotojų profesionalumą pripažįsta ir vertina tiek klientai, tiek draudimo kompanijų specialistai. Aktyviai bendradarbiaujame su visomis Lietuvoje draudimo veiklą vykdančiomis draudimo bendrovėmis, bei turime partnerių užsienyje, todėl mūsų klientų rizikos yra patikėtos ne tik Lietuvos bet ir užsienio draudimo bendrovėms. Tvirti santykiai su draudikais sudaro galimybes teikti išskirtinai patrauklias draudimo paslaugas savo klientams, garantuojant aukštą paslaugų lygį bei konkurencingas kainas.

Vizija

UADBB Lagedra strateginė draudimo brokerių įmonė, teikianti novatoriškas, konkurencingas ir naudingas draudimo paslaugas.

Misija

Būti patikimu pagalbininku, patarėju ir partneriu savo klientams, teikiant draudimo, žalų administravimo ir rizikos valdymo paslaugas.

Vertybės

Mūsų klientai

Mūsų klientai yra įvairios srities gamybos, statybos, prekybos, logistikos ir paslaugų sektoriaus įmonės, taip pat didelis dėmesys skiriamas privataus asmenų sektoriaus draudimui. Vis dažniau asmenys kreipiasi į Lagedra dėl draudimo sutarčių sudarymo, nes pasiūlome individualius draudimo sprendimus ir pasirūpiname įvykus nelaimei, administruodami klientų žalas. Augančios fizinių asmenų draudimo apimtys ne tik demonstruoja žmonių sąmoningumą ir draudimo paslaugų poreikį, bet ir kokybišką mūsų darbo įvertinimą.

Partneriai